Duuużo by opowiadać co się działo na ślubie Kasi i Krzysia. Fakt, że znamy pana młodego „od zawsze” – wcale nie wpływa na naszą opinię dotyczącą imprezy. Było wesoło, głośno i smacznie. Czyli biorąc pod uwagę, że mowa o weselu to wręcz zrozumiałe wnioski.
Ale, ale… nie na każdym weselu możemy bezczelnie wzruszać się  i  nie przepraszać, że coś w związku z tym wyszło nieostro ;) Nie zawsze możemy powiedzieć Młodemu – cholera, weż się  uśmiechnij normalnie!
Nie zawsze możemy towarzyszyć przyjaciołom w ważnych wydarzeniach.
Nooo, i nie zawsze –  mamy możliwość wytańczenia się, wyśpiewania, wypicia za zdrowie młodych na poprawinach, które trwają przez tydzień.

Jeszcze raz i po zawsze życzymy Wam spełnienia marzeń.

przygotowania panny młodej, przygotowania w domuprzygotowania panny młodej, przygotowania w domuprzygotowania panny młodej, przygotowania w domuprzygotowania panny młodej, przygotowania w domuprzygotowania panny młodej, przygotowania w domuprzygotowania panny młodej, przygotowania w domuprzygotowania panny młodej, przygotowania w domuprzygotowania panny młodej, przygotowania w domuprzygotowania panny młodej, przygotowania w domuprzygotowania panny młodej, przygotowania w domuprzygotowania panny młodej, przygotowania w domu
miodu i wina co prawda nie piliśmy, ale oto dowód że i my tam byliśmy